fizyka.org  ::  fizyka.jamnika.pl

Fizyka
Fizyka
Strona główna
Twoje konto
Płatności
FORUM
Szukaj
FAQ
O nas
 
Strona główna > Artykuły - Serwis > Zostań redaktorem!
Zarabiaj z Fizyką Jamnika! - Zostań redaktorem!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby posiadające wiedzę fizyczną do wykorzystania jej na stronach naszego portalu. To nie tylko nowe doświadczenie, ale również możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Osoby podejmujące współpracę będą miały za zadanie redagowanie rozwiązań zadań fizycznych, które będą zamieszczane na stronach naszego portalu. Osoby takie dostaną pełną specyfikację zawierającą instrukcję, jak należy redagować treść. Poprawnie rozwiązane zadanie zamieszczać będzie Administrator.

Treść zadań będzie dostarczać Administrator, Ty będziesz mógł oczywiście wybrać sobie dział, z którego czujesz się mocny. Zredagowanie rozwiązania zadania zajmuje przeważnie około pół godziny.

Ostateczna korekta rozwiązania zadania oraz decyzja o jego zamieszczeniu należy do Administratora. Płacimy tylko za zamieszczone w naszym portalu zadania. Stawka wynosi 5 zł za zadanie, ale to nie wszystko.

Po rozwiązaniu w naszym portalu 10 zadań, zostajesz zamieszczony w dziale Redakcja oraz dostajesz alias pocztowy lub konto pocztowe w domenie fizyka.org.
Dodatkowo na czas współpracy otrzymujesz dostęp do całej treści naszej witryny. Dostęp ten blokujemy, jeżeli w ciągu miesiąca nie zaakceptujemy żadnego Twojego rozwiązania zadania.

Jeżeli dajesz rozwiązane zadanie do zamieszczenia w portalu, to rozumiemy przez to, że zrzekasz się praw do rozwiązania tego zadania. Ty wykonujesz dla nas przysługę, my za nią płacimy. Należność wypłacamy na Twoje konto poprzez przelew bankowy, gdy stan Twojego konta osiągnie 50 zł, czyli po rozwiązaniu co najmniej 10 zadań.

Jesteś zainteresowana/y?
Proszę skontaktować się ze mną pod adresem: fizyka jamnika.pl (w temacie proszę wpisać 'Współpraca'). Proszę napisać coś o sobie i o Twoich związkach z fizyką. Na pewno odpowiemy!

Administrator Fizyki Jamnika
Bartłomiej Śpionek /Jamnik/ 
 Teoria
Wyprowadzenia wzorów
Zadania fizyczne
Doświadczenia fizyczne
Tablice fizyczne
Biografie fizyków
FORUM
 
 Badanie osłabienia promieniowania beta przez różne materiały. [1]
Zestawienie modelu mikroskopu i pomiar jego powiekszenia [0]
Wyznaczanie współczynnika przewodnictwa cieplnego [0]
ruch drgający [0]
Załamanie prawa D'alemberta [1]
 
Fizyka Jamnika i jej kontrahenci używają plików cookies m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.
Więcej szczegółów na stronie "Polityka Prywatności".
OK
 
© 2003-2017 Fizyka Jamnika, Wszelkie prawa zastrzeżone. Online: 53
e-deklaracje:Fronty meblowe:Katalog stron
Obsługa informatyczna