fizyka.org  ::  fizyka.jamnika.pl

Fizyka
Fizyka
Strona główna
Twoje konto
Płatności
FORUM
Szukaj
FAQ
O nas
 
Strona główna > Artykuły - Fizyka > Przekaż 1% na astronomię
Przekaż 1% na astronomię!

Koalicja polskich organizacji, instytucji i grup astronomicznych na rzecz akcji "1% na astronomię" zwraca się z ogólnokrajowym apelem o przekazanie 1% odpisu od podatku dochodowego na wspieranie rozwoju zainteresowania astronomią wśród społeczeństwa polskiego. My również przyłączamy się do tej inicjatywy, zachęćcie swoich rodziców do przekazania 1% podatku na astronomię!

Fundusze z akcji "1% na astronomię" przekazywane są na wiele programów i przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym i popularyzatorskim oraz działalność organizacji pozarządowych, instytucji i grup społecznych, których celem jest w szczególności aktywizacja młodzieży poprzez astronomię, równanie szans edukacyjnych w tym zakresie, a także budowanie porozumień mających dopomóc w osiąganiu tych celów.

Miłośniku Astronomii!
Nawet jeśli nie rozliczasz się jeszcze z podatku dochodowego, zapytaj osoby bliskie w Twoim otoczeniu, czy mogłyby przekazać swój 1% odpisu od podatku na Twoje zainteresowanie zamiast do Urzędu Skarbowego! Prosimy - dopilnuj, aby polska astronomia amatorska nie straciła tej szansy, gdyż tutaj liczy się każda przekazana złotówka!

Jak odliczyć 1%? »
Więcej o akcji »

(astroprocent.pl)
 
 Teoria
Wyprowadzenia wzorów
Zadania fizyczne
Doświadczenia fizyczne
Tablice fizyczne
Biografie fizyków
FORUM
 
 Badanie osłabienia promieniowania beta przez różne materiały. [1]
Zestawienie modelu mikroskopu i pomiar jego powiekszenia [0]
Wyznaczanie współczynnika przewodnictwa cieplnego [0]
ruch drgający [0]
Załamanie prawa D'alemberta [1]
 
Fizyka Jamnika i jej kontrahenci używają plików cookies m.in. w celach: reklamowych, statystycznych oraz świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.
Więcej szczegółów na stronie "Polityka Prywatności".
OK
 
© 2003-2017 Fizyka Jamnika, Wszelkie prawa zastrzeżone. Online: 67
e-deklaracje:Fronty meblowe:Katalog stron
Obsługa informatyczna