fizyka.org  ::  fizyka.jamnika.pl

Fizyka
Fizyka
Strona główna
Twoje konto
Płatności
FORUM
Szukaj
FAQ
O nas
 
Strona główna > Artykuły - Serwis > Nowy serwer (eHost)
Nowy serwer (eHost)

Od 11 sierpnia 2005 r. portal Fizyka Jamnika został przeniesiony na nowy sprawniejszy serwer, w celu zapewnienia jak największej jakości oferowanych przez nasz serwis usług.

Dostawcą usługi jest od tej chwili firma eHost, istniejąca od 2000 roku i świadcząca od tej pory najwyższej jakości usługi hostingowe.

"Nasze serwery znajdują się w serwerowni podpiętej łączami ponad 20Gigabit do 12 usługodawców, co pozwala na szybkie ładowanie się stron na całym świecie. Łącza Data center nawet w godzinach szczytu są wykorzystywane tylko w niewielkim stopniu, co daje pewność, że zawsze uzyskamy najszybszy dostęp do naszych materiałów. W serwerowni zastosowano najnowsze rozwiązania firmy Cisco z wykorzystaniem najlepszych urządzeń, co w połączeniu z pracą bardzo dobrych specjalistów daje niemal 100% bezawaryjność sieci. Urządzenia podtrzymujące prąd w momentach jego zaniku - UPS, są w stanie podtrzymać serwery nawet kilka dni bez prądu." - czytamy w ofercie spółki eHost.
Nasz portal znajduje się teraz obok takich serwisów jak Webhelp.pl, Lotos Gdańsk, Ufonet, Agrohansa i wielu innych.
Mamy nadzieję, że ta inwestycja będzie opłacalna, co przedłoży się również na bezawaryjne działanie naszego serwisu.

 
 Teoria
Wyprowadzenia wzorów
Zadania fizyczne
Doświadczenia fizyczne
Tablice fizyczne
Biografie fizyków
FORUM
 
 lepkosc cieczy wahadlo matematyczne [0]
Energetyka całkowita ksztaltow [0]
Gęstość cieczy. Trudne zadanie [0]
Prawa dynamiki, ruch po lini prostej [0]
Gęstość gazów. [1]
 
Serwis "Fizyka Jamnika" używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności.
OK
 
© 2003-2018 Fizyka Jamnika, Wszelkie prawa zastrzeżone. Online: 58
Fronty meblowe:Katalog stron
Obsługa informatyczna