Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na tej stronie.

fizyka.org  ::  mamy 20 lat!

Fizyka
Fizyka
 
Strona główna > Artykuły - Serwis > Zostań redaktorem!
Zarabiaj z Fizyką Jamnika! - Zostań redaktorem!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby posiadające wiedzę fizyczną do wykorzystania jej na stronach naszego portalu. To nie tylko nowe doświadczenie, ale również możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Osoby podejmujące współpracę będą miały za zadanie redagowanie rozwiązań zadań fizycznych, które będą zamieszczane na stronach naszego portalu. Osoby takie dostaną pełną specyfikację zawierającą instrukcję, jak należy redagować treść. Poprawnie rozwiązane zadanie zamieszczać będzie Administrator.

Treść zadań będzie dostarczać Administrator, Ty będziesz mógł oczywiście wybrać sobie dział, z którego czujesz się mocny. Zredagowanie rozwiązania zadania zajmuje przeważnie około pół godziny.

Ostateczna korekta rozwiązania zadania oraz decyzja o jego zamieszczeniu należy do Administratora. Płacimy tylko za zamieszczone w naszym portalu zadania. Stawka wynosi 5 zł za zadanie, ale to nie wszystko.

Po rozwiązaniu w naszym portalu 10 zadań, zostajesz zamieszczony w dziale Redakcja oraz dostajesz alias pocztowy lub konto pocztowe w domenie fizyka.org.
Dodatkowo na czas współpracy otrzymujesz dostęp do całej treści naszej witryny. Dostęp ten blokujemy, jeżeli w ciągu miesiąca nie zaakceptujemy żadnego Twojego rozwiązania zadania.

Jeżeli dajesz rozwiązane zadanie do zamieszczenia w portalu, to rozumiemy przez to, że zrzekasz się praw do rozwiązania tego zadania. Ty wykonujesz dla nas przysługę, my za nią płacimy. Należność wypłacamy na Twoje konto poprzez przelew bankowy, gdy stan Twojego konta osiągnie 50 zł, czyli po rozwiązaniu co najmniej 10 zadań.

Jesteś zainteresowana/y?
Proszę skontaktować się ze mną pod adresem: fizykajamnika.pl (w temacie proszę wpisać 'Współpraca'). Proszę napisać coś o sobie i o Twoich związkach z fizyką. Na pewno odpowiemy!

Administrator Fizyki Jamnika
Bartłomiej Śpionek /Jamnik/


 
 Teoria
Wyprowadzenia wzorów
Zadania fizyczne
Doświadczenia fizyczne
Tablice fizyczne
Biografie fizyków
FORUM
Oferty pracy
 
 wykres energii potencjalnej w czasie [0]
Zadanie z elektrotechniki - rezystory [1]
fale elektromagnetyczne [0]
mechanika [0]
Zadanie z równia pochyłą [0]
 
Serwis "Fizyka Jamnika" używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności.
OK
 
© 2003-2023 Fizyka Jamnika. Online: 20
Wszystkie artykuły i publikacje znajdujące się w portalu Fizyka Jamnika są chronione prawem autorskim
Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez naszej zgody jest zabronione
Obsługa informatyczna