Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na tej stronie.

fizyka.org  ::  mamy 20 lat!

Fizyka
Fizyka
 
Strona główna > Artykuły - Serwis > Chemia Jamnika już wkrótce!
Chemia Jamnika już wkrótce!

Co ma fizyka do jamnika? Tyle samo, co i chemia. ;-) Dlatego miło nam zapowiedzieć, że wkrótce w Internecie pojawi się nowy portal edukacyjny o tematyce chemicznej przeznaczony dla uczniów polskich szkół, nad którym właśnie rozpoczęliśmy prace.

Wydawcą i opiekunem portalu będzie, podobnie jak w przypadku fizyki, firma Jamnik. Jamnik powstał po to, by realizować swoje pomysły, marzenia oraz wizję Internetu przez wielkie I. W wizji tej globalna Sieć to przede wszystkim nowatorskie serwisy internetowe, nie mające swoich odpowiedników na rynku.

A może Ty masz jakieś pomysły na nowy portal chemiczny? Co chciałbyś w nim zobaczyć? Czego brakuje w polskim internecie? Zapraszam do wypowiedzi na forum!
Chemia Jamnika na forum


 
 Teoria
Wyprowadzenia wzorów
Zadania fizyczne
Doświadczenia fizyczne
Tablice fizyczne
Biografie fizyków
FORUM
Oferty pracy
 
 mechanika [0]
Zadanie z równia pochyłą [0]
Zadanie z elektrotechniki - rezystory [0]
Zadanie z elektrotechniki - rezystory [0]
ciśnienie [0]
 
Serwis "Fizyka Jamnika" używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności.
OK
 
© 2003-2023 Fizyka Jamnika. Online: 22
Wszystkie artykuły i publikacje znajdujące się w portalu Fizyka Jamnika są chronione prawem autorskim
Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez naszej zgody jest zabronione
Obsługa informatyczna