fizyka.org  ::  fizyka.jamnika.pl

Fizyka
Fizyka
Strona główna
Twoje konto
Płatności
FORUM
Szukaj
FAQ
O nas
 
Strona główna > Artykuły - Fizyka > Przekaż 1% na astronomię
Przekaż 1% na astronomię!

Koalicja polskich organizacji, instytucji i grup astronomicznych na rzecz akcji "1% na astronomię" zwraca się z ogólnokrajowym apelem o przekazanie 1% odpisu od podatku dochodowego na wspieranie rozwoju zainteresowania astronomią wśród społeczeństwa polskiego. My również przyłączamy się do tej inicjatywy, zachęćcie swoich rodziców do przekazania 1% podatku na astronomię!

Fundusze z akcji "1% na astronomię" przekazywane są na wiele programów i przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym i popularyzatorskim oraz działalność organizacji pozarządowych, instytucji i grup społecznych, których celem jest w szczególności aktywizacja młodzieży poprzez astronomię, równanie szans edukacyjnych w tym zakresie, a także budowanie porozumień mających dopomóc w osiąganiu tych celów.

Miłośniku Astronomii!
Nawet jeśli nie rozliczasz się jeszcze z podatku dochodowego, zapytaj osoby bliskie w Twoim otoczeniu, czy mogłyby przekazać swój 1% odpisu od podatku na Twoje zainteresowanie zamiast do Urzędu Skarbowego! Prosimy - dopilnuj, aby polska astronomia amatorska nie straciła tej szansy, gdyż tutaj liczy się każda przekazana złotówka!

Jak odliczyć 1%? »
Więcej o akcji »

(astroprocent.pl)
 
 Teoria
Wyprowadzenia wzorów
Zadania fizyczne
Doświadczenia fizyczne
Tablice fizyczne
Biografie fizyków
FORUM
 
 Elżbito Brachaczek dziękuje za zdaną mature [0]
Teoria "grawitacji" Le Sage'a, a ciemna energia i materia [0]
Nowa, rozwinięta hipoteza "grawitacji" Le Sage'a [0]
Energia kinetyczna elektronu poruszającego się prędkością fotonu w próżni. [0]
Równanie Schrodnigera niezależne od czasu. [0]
 
Serwis "Fizyka Jamnika" używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności.
OK
 
© 2003-2018 Fizyka Jamnika, Wszelkie prawa zastrzeżone. Online: 46
Fronty meblowe:Katalog stron
Obsługa informatyczna