Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na tej stronie.

fizyka.org  ::  mamy 20 lat!

Fizyka
Fizyka
 
Strona główna > Artykuły - Fizyka > Korepetycje z portalem EduExplorer
Korepetycje z portalem EduExplorer

Coraz więcej osób szuka w Internecie hasła "korepetycje". Zawsze chodzi o rzetelnego, naprawdę dobrego korepetytora, który ponadto zaoferuje przystępne warunki cenowe. Niektórzy oczekują jeszcze dodatkowych bonusów, np. zniżki na uczenie drugiego dziecka, darmowe materiały czy dojazd do domu klienta gratis.

Z kolei korepetytorzy, w obliczu rosnącej konkurencji, poszukują miejsca, gdzie mogą zareklamować swoje usługi i skontaktować się ze swoimi potencjalnymi klientami. Miejsce takie musi być łatwe do odnalezienia, odwiedzane przez wielu użytkowników, intuicyjne w obsłudze dla dwóch stron transakcji oraz atrakcyjne wizualnie i przejrzyste.

Dla korepetytorów i osób, które interesują korepetycje, powstał portal eduxplorer.pl. W jednym miejscu spotykają się specjaliści z przeróżnych dziedzin - nie tylko korepetytorzy, bo także nauczyciele, instruktorzy fitnessu czy trenerzy. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie dokładnie takiej oferty korepetycji, jaka nas interesuje. Po wpisaniu w wyszukiwarkę miejscowości oraz wybraniu pożądanej dziedziny, pojawią się wyniki wyszukiwania, czyli spis wszystkich osób, do których możemy i chcemy pójść na korepetycje.

To nie koniec możliwości serwisu. Przez portal EduExplorer można wybrać sobie pasującą godzinę zajęć, a następnie skontaktować się online z danym nauczycielem, korepetytorem, trenerem czy instruktorem. Jeśli nie będziesz mógł przyjść na lekcję, możesz ją prosto anulować, logując się na swoje konto. Jego założenie jest darmowe dla uczniów i nauczycieli, dodatkowo nauczyciele płacą tylko jeśli uczeń zarezerwował u nich lekcje.

Nauczyciele oraz udzielane przez nich korepetycje są dokładnie opisani na swoich kontach ich zainteresowania, doświadczenie, aktualne zdjęcie, informacje w jakich lokalizacjach nauczyciel udziela lekcji oraz opinie uczniów, którzy byli już u danego nauczyciela, dlatego zawsze widzisz na kogo się decydujesz, czyli np. jakie posiada dany korepetytor kwalifikacje. Widzisz także kiedy ma wolne terminy, dzięki czemu możesz od razu zarezerwować sobie lekcję. EduExplorer zapewni Ci niezwykle przyjemne i trafnie wybrane korepetycje.


 
 Teoria
Wyprowadzenia wzorów
Zadania fizyczne
Doświadczenia fizyczne
Tablice fizyczne
Biografie fizyków
FORUM
Oferty pracy
 
 wykres energii potencjalnej w czasie [0]
Zadanie z elektrotechniki - rezystory [1]
fale elektromagnetyczne [0]
mechanika [0]
Zadanie z równia pochyłą [0]
 
Serwis "Fizyka Jamnika" używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności.
OK
 
© 2003-2023 Fizyka Jamnika. Online: 19
Wszystkie artykuły i publikacje znajdujące się w portalu Fizyka Jamnika są chronione prawem autorskim
Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez naszej zgody jest zabronione
Obsługa informatyczna